חנות למכירת מוצרי קנאביס וסיבידי בישראל

משלוחים והחזרות

תודה שביקרת ב-  CanaBD. לנוחיותך, פירטנו להלן את מדיניות המשלוחים שלנו.

המוצרים הנמכרים ב-CanaBD נשלחים מאירופה, ישירות על ידי היצרנים, כמשלוח בינלאומי.

משלוחים

הזמנתך תשלח לכתובת שסיפקת בעת ההזמנה. יש להשתמש בכתובת המגורים ולא בכתובת מקום העבודה, בכדי להפחית את הסיכוי שהמשלוח יאבד לאחר המסירה או יחוייב בעמילות מכס ומיסים נוספים שלא לצורך. במידה ובחרת בכל זאת להשתמש בכתובת ציבורית או בכתובת מקום העבודה, CanaBD לא תהיה אחראית במידה והמשלוח נאבד לאחר שנמסר.

זמן משלוח

כל ההזמנות אשר יכנסו בין הימים א' עד ה' עד השעה 16:00, יטופלו במהלך יום העסקים שלמחרת. הזמנות אינן נשלחות, ולרוב אינן נמסרות, במהלך סופי שבוע וחגים. במקרים חריגים, ייתכנו עיכובים בזמני הטיפול. במקרים כאמור, אנו נודיע לך על העיכוב מיד עם היווצרותו. 

אפשרויות משלוח

עלויות המשלוח יחושבו ויוצגו בעת אישור ההזמנה על ידך. הערכת זמן המשלוח היא מתאריך השילוח של ההזמנה:

  • משלוח בדואר עם מספר מעקב – בין שבוע ל-5 שבועות.

הערכת זמני המשלוח עשויה להשתנות במידה והזמנתך תעוכב על ידי רשויות המכס לבדיקה.

אישור משלוח ומעקב אחרי משלוחים

לאחר שילוח ההזמנה, תקבל/י אישור במייל הכולל מספר מעקב. מספר המעקב יהיה פעיל תוך עד 24 שעות מעת שילוח ההזמנה.

תשלומי מכס ו/או מע"מ

כאמור, כל ההזמנות המבוצעות באתר נשלחות ללקוחות מאירופה ישירות על ידי היצרנים הרלוונטיים. CanaBD לא תהיה אחראית לתשלומי מכס או מע"מ שיושתו על ההזמנה על ידי הרשויות בעת מסירת המשלוח. מידע נוסף על יבוא אישי לישראל ניתן למצוא באתר רשות המיסים בכתובת https://taxes.gov.il/customs/PersonalImport/Pages/CustomsPersonalImportLobby.aspx.

משלוחים שנאבדו או לא הגיעו ליעדם

במידה וההזמנה שלך נאבדה בזמן שהייתה ברשות חברת השילוח אנו נשלח לך מוצר חליפי. במידה ונגרם נזק להזמנתך בזמן המשלוח, אנא פנה אלינו במייל, בצירוף תמונות של האריזה והנזק שנגרם למוצר.

החזרות

מרגע קבלת ההזמנה על ידך, תוכל להחזירה אלינו תוך 30 ימים ולקבל את מלוא הסכום ששילמת (לא כולל עלות המשלוח). במידה ומוצר כלשהו נפתח או שנעשה בו שימוש, לא נוכל לקבלו בחזרה. בכדי להחזיר מוצר כלשהו אנא פנה אלינו דרך הקישור באתר האינטרנט שלנו.

אחריות

האחריות בעבור המוצרים ניתנת על ידי היצרנים ולא באופן ישיר על ידנו. עם זאת, אנא שים לב לתאריך התפוגה על אריזת המוצר על מנת לראות את חיי המדף של המוצר.